Minibarová lednička - 402 mm - 36 L - s 1 skleněnými dveřmi
Kód: D18833231
20 000+ produktů skladem
expedujeme ihned
expedujeme ihned
-1.png?698041da)
Produkty DASGASTRO
s dopravou zdarma
s dopravou zdarma
Související produkty
Detailní popis produktu
Výhody produktu
- Magnetické těsnění pro účinnější a energeticky úspornější provoz
- Úplně tiché
Poznámka
- DŮLEŽITÉ: Pokud se absorpční chladnička nepoužívá, musí být její vnitřní prostor zcela suchý, aby se zabránilo vzniku plísní. (pokud možno nechte dveře otevřené)
Provedení
- Absorpční chladnička
- Vhodné zejména pro hotely, kempy a kanceláře!
- Barva: exteriér: černá, interiér: bílá
- Brutto objem: 36 l
- Kapacita: 34 l
- Jemné otevírání a zavírání dveří
- Zamykatelný
- Závěs dveří vpravo (měnitelné)
- Silné a stálé chlazení
- 4 x nastavitelná výška nožiček
Kvalita
- Tělo z PCM Ocelový plech
- Skleněné dveře s dvojitým zasklením
- Vysoký výkon s nízkou spotřebou energie (šetrné k životnímu prostředí)
Chlazení
- Bez kompresoru/ventilátoru
- Absolutně tiché s nepřetržitým chlazením
Chladicí přihrádky
- 1 chladicí přihrádka s 1 x skleněnými dveřmi
- Rozměry plechu a roštu Š x H: 326 mm x 145 mm
- Nosnost do 5 kg
Vnitřní vybavení
- se zaoblenými vnitřními rohy
- Vnitřní osvětlení s LED žárovkami
Rozsah dodávky
- 2 x nosné rošty
Směrnice
-
Vyrobeno samozřejmě v souladu s hygienickými a bezpečnostními pokyny.
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibarové chladničky černé |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.7 kg |
| EAN: | 4063326512578 |
| Výška: | 560 mm |
| Šířka: | 402 mm |
| Hloubka: | 455 mm |
| Výkon: | 65 Watt |
| Hmotnost: | 22,70 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

