Minibarová lednička - 402 mm - 36 L - s 1 skleněnými dveřmi
Code: D18833231
20,000+ products in stock
we ship immediately
we ship immediately

DIRECT MANUFACTURER
shop without middlemen
shop without middlemen
Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Minibar refrigerators black |
|---|---|
| Weight: | 22.7 kg |
| EAN: | 4063326512578 |
| Výška: | 560 mm |
| Šířka: | 402 mm |
| Hloubka: | 455 mm |
| Výkon: | 65 Watt |
| Hmotnost: | 22,70 |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

