Cukrářská vitrína MADRID - samoobslužná - 435 l - 1 000 mm - dvojité zasklení - s 2 policemi - vč. noční rolety - černá matná
Code: D17763898
20,000+ products in stock
we ship immediately
we ship immediately

DIRECT MANUFACTURER
shop without middlemen
shop without middlemen
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Refrigerators, counters, display cases, etc. |
|---|---|
| Weight: | 176 kg |
| EAN: | 4063326466406 |
| Výška: | 1235 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Hloubka: | 730 mm |
| Výkon: | 500 Watt |
| Hmotnost: | 176.000 kg |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

