Chladicí stůl ECO - 1360x700x950 mm - 205 l - s 4 zásuvkami - zadní lem
Code: D16387396
20,000+ products in stock
we ship immediately
we ship immediately

DIRECT MANUFACTURER
shop without middlemen
shop without middlemen
Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Cooling Tables - 700 mm - Premium |
|---|---|
| Weight: | 131 kg |
| EAN: | 4063326469544 |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 1360 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Výkon: | 300 Watt |
| Hmotnost: | 131.000 kg |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

