Minibarová lednička - 402 mm - 36 L - s 1 skleněnými dveřmi
Kód: D18833231
20 000+ produktov skladom
expedujeme ihneď
expedujeme ihneď
-3.png?698041da)
Produkty DAS GASTRO
s dopravou zadarmo
s dopravou zadarmo
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Minibarové chladničky čierne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.7 kg |
| EAN: | 4063326512578 |
| Výška: | 560 mm |
| Šířka: | 402 mm |
| Hloubka: | 455 mm |
| Výkon: | 65 Watt |
| Hmotnost: | 22,70 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

