Cukrářská vitrína MADRID - samoobslužná - 435 l - 1 000 mm - dvojité zasklení - s 2 policemi - vč. noční rolety - černá matná
Kód: D17763898
20 000+ produktov skladom
expedujeme ihneď
expedujeme ihneď
-3.png?698041da)
Produkty DAS GASTRO
s dopravou zadarmo
s dopravou zadarmo
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladničky, pulty, vitríny atď. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 176 kg |
| EAN: | 4063326466406 |
| Výška: | 1235 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Hloubka: | 730 mm |
| Výkon: | 500 Watt |
| Hmotnost: | 176.000 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

