Chladicí stůl ECO - 1360x700x950 mm - 205 l - s 4 zásuvkami - zadní lem
Kód: D16387396
20 000+ produktov skladom
expedujeme ihneď
expedujeme ihneď
-3.png?698041da)
Produkty DAS GASTRO
s dopravou zadarmo
s dopravou zadarmo
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiace stoly - 700 mm - Premium |
|---|---|
| Hmotnosť: | 131 kg |
| EAN: | 4063326469544 |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 1360 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Výkon: | 300 Watt |
| Hmotnost: | 131.000 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

