Minibarová lednička - 402 mm - 36 L - s 1 skleněnými dveřmi
Kod: D18833231
20 000+ produktów w magazynie
wysyłamy natychmiast
wysyłamy natychmiast

BEZPOŚREDNI PRODUCENT
kupuj bez pośredników
kupuj bez pośredników
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Lodówki z minibarem czarne |
|---|---|
| Waga: | 22.7 kg |
| EAN: | 4063326512578 |
| Wysokość: | 560 mm |
| Szerokość: | 402 mm |
| Głębokość: | 455 mm |
| Výkon: | 65 Watt |
| Waga: | 22,70 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

