Cukrářská vitrína MADRID - samoobslužná - 435 l - 1 000 mm - dvojité zasklení - s 2 policemi - vč. noční rolety - černá matná
Kod: D17763898
20 000+ produktów w magazynie
wysyłamy natychmiast
wysyłamy natychmiast

BEZPOŚREDNI PRODUCENT
kupuj bez pośredników
kupuj bez pośredników
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Lodówki, lady, gabloty itp. |
|---|---|
| Waga: | 176 kg |
| EAN: | 4063326466406 |
| Wysokość: | 1235 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Głębokość: | 730 mm |
| Výkon: | 500 Watt |
| Waga: | 176.000 kg |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

