Chladicí stůl ECO - 1360x700x950 mm - 205 l - s 4 zásuvkami - zadní lem
Kod: D16387396
20 000+ produktów w magazynie
wysyłamy natychmiast
wysyłamy natychmiast

BEZPOŚREDNI PRODUCENT
kupuj bez pośredników
kupuj bez pośredników
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoły chłodnicze - 700 mm - Premium |
|---|---|
| Waga: | 131 kg |
| EAN: | 4063326469544 |
| Wysokość: | 950 mm |
| Szerokość: | 1360 mm |
| Głębokość: | 700 mm |
| Výkon: | 300 Watt |
| Waga: | 131.000 kg |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

