Cukrářská vitrína MADRID - samoobslužná - 435 l - 1 000 mm - dvojité zasklení - s 2 policemi - vč. noční rolety - černá matná
Kód: D17763898
20 000+ produktů skladem
expedujeme ihned
expedujeme ihned
-1.png?698041da)
Produkty DASGASTRO
s dopravou zdarma
s dopravou zdarma
Detailní popis produktu
Výhoda produktu
- Do 70% úspory energie ve srovnání s modely s jednoduchým zasklením
- Dvojité zasklení zabraňuje tvorbě kondenzace na sklech.
- Vyhřívaná boční okna
Provedení
- Vysoce kvalitní vitrína na dorty
- Barva: Černá matná
- Otevřená přední část včetně nočního závěsu
- Kapacita : 435 l
- Posuvné dveře v zadní části pro snadný přístup do interiéru
- Digitální displej
- Zobrazení teploty
- LED osvětlení
- Snadné přemístění díky 4 kolečkům, 2 z toho s brzdou
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Ocel
- Všechny strany ze skla
Chlazení
- Teplotní rozsah: 2 °C do 8 °C
- Chladivo: R290 / 0,15 kg
Vnitřní vybavení
- Přední část uzavřená, zadní část s posuvnými dveřmi
- 2 police
Připojení
- Výkon: 500 Watt
- Elektrická připojení: 220 - 240 V / 1N/PE / 50 Hz
Rozměry
- Vnější rozměr B x T x H: 1.000 mm x 730 mm x 1.235 mm
Rozsah dodávky
- 2 Skleněné police
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Rozměry balení
- Šířka balení: 1000 mm
- Výška balení: 1355 mm
- Hloubka balení: 780 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lednice, pulty, vitríny atd. |
|---|---|
| Hmotnost: | 176 kg |
| EAN: | 4063326466406 |
| Výška: | 1235 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Hloubka: | 730 mm |
| Výkon: | 500 Watt |
| Hmotnost: | 176.000 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

